Як вибрати кращу нову квартиру від забудовника

Як вибрати кращу нову квартиру від забудовника

Як вибрати кращу нову квартиру від забудовника

Покупка нової квартири – це завжди цікавий і багатоступінчастий процес з масою нюансів: належить вибрати найкращу квартиру з безлічі тих, що є на ринку. Досвідчені фахівці радять при виборі житла відкинути емоції – і підійти до справи гранично системно і раціонально. Багато фахівці при цьому рекомендують спеціалізований сайт http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/lviv/ так як саме на ньому можна знайти хороші пропозиції від забудовників. Дізнатися думку експертів. Зважити всі доводи з рідними і близькими. Проаналізувати варіанти. І прийняти рішення спільно. Саме так можна знайти кращий, найбільш ефективний і вигідний варіант покупки. Адже для багатьох придбання квартири – угода всього життя...
 
Ми бачимо, як відбудовується і гарнішає наше місто. Як ростуть в ньому нові будинки і райони. І, звичайно, багатьом хочеться жити саме в новій, сучасній і комфортабельною, квартирі. Кожен з нас хоче, щоб «сімейне гніздечко» було чистим і свіжим, без застарілих ароматів в під'їзді і поточних труб. Щоб двір, де будуть гуляти дітлахи, радував не «радянськими» гойдалками, а сучасної ігровим майданчиком, зеленню, лавками, автопаркінгом та іншими зручностями. І щоб всі магазини і сучасні заклади розташовувалися поруч.
Коли все вирішено, і ви купуєте новобудову – зверніть увагу: в таких угодах безліч складових і деталей. Якщо хочете отримати результат, який дійсно буде радувати вас і родину довгі роки – всі «дрібниці» при виборі потрібно врахувати.
Вибираємо забудовника
 
Задайте компанії-забудовнику питання:
Як довго вона працює на будівельному ринку?
Які будинки вже побудовані?
 
Де їх можна побачити?
Ваша мета – знайти сумлінного забудовника, який доведе будівництво до завершення (якщо будинок ще не зданий в експлуатацію) і не зникне з вашими грошима. Будьте уважні – якщо вибраний вами будинок для забудовника перший. Краще всього, якщо забудовник працює на ринку багато років, має хорошу репутацію, нещодавно ввів в експлуатацію черговий будинок, є відгуки мешканців. Добре також, якщо у планах компанії – нове будівництво. Можна поцікавитися, хто підводить до будинку комунікації, хто інвестує в будівництво, хто підрядники і партнери.
 
Наступні питання забудовнику:
Можна ознайомитися з документами на землю та дозвіл на будівництво?
Де опублікована проектна декларація, як можна її побачити?
 
У добросовісного забудовника повинні бути в порядку дозвільні документи:
підтвердження його прав на земельну ділянку, де ведеться будівництво (свідоцтво власності на землю або договір оренди на неї);
дозвіл на будівництво;
висновок держекспертизи проектної документації, якщо проведення такої експертизи встановлено федеральним законом;
проектна документація (декларація), що включає в себе всі зміни, якщо вони є.
 
Ці документи (копії, завірені печаткою забудовника та підписом генерального директора) забудовник зобов'язаний надати за законом «Про участь у пайовому будівництві» будь-якого звернулася особі – в тому числі, покупцеві. Крім того, забудовник повинен публікувати в пресі, включаючи інтернет, проектну декларацію.
Рубрики: